STRONA CHWILOWO NIEDOSTĘPNA

cukiernie bielsko cukiernia żywiec cukiernia szczyrk torty weselne bielsko torty weselne żywiec
torty dla dzieci bielsko ciasta weselne bielsko torty komunijne bielsko torty bielsko torty żywiec

Tort na 20 Urodziny Radia Bielsko - Cukiernia Czernichów

 

Kilkanaście tysięcy fanów muzyki dance lat 90-tych i słuchaczy Radia Bielsko bawiło się 19 lipca 2014 roku w Bielsku-Białej pod Dębowcem świętując 20 urodziny Radia Bielsko.

Było to wyjątkowe wydarzenie muzyczne.  Na ogromnej scenie  Dr. Alban, Mr. President, Vengaboys, Fun Factory, Alexia, 2Brothers on the 4th Floor oraz Dj Quicksilver oraz  zespół naszych cukierników i wykonany przez nich    9-cio piętrowy Tort - przygotowany specjalnie na 20 urodziny Radia Bielska.

Tort Cukiernia Czernichów  wykonała  w barwach Radia Bielsko  biało-niebielsko-czerwonych.  Miał około  1,7 m wysokości. Dalibyśmy radę zrobić wyższy : ) ale Prezes Radia Bielsko p. Jerzy Handzlik i nasza szefowa p. Janina Bronowska musieliby go kroić wchodząc po schodach lub drabinie : )  co - biorąc pod uwagę  30 stopniowy upał i  krótki czas na jego złożenie na scenie (tylko 30 min.)  -  byłoby dość trudne. 

Tort o smaku białej belgijskiej czekolady z musem z beskidzkiej maliny w towarzystwie nowoczesnych babeczek tzw. cup cake`sów był przygotowany na 1500 osób.  Na górze tortu znajdowała się  ,,słodka niespodzianka”    -  specjalnie zrobiony w stylu lat 20 - stych –  MIKROFON Radiowy. 

Samo wykończenie całości zabrało nam ok. 48 godzin. Nad tortem  pracowało jednocześnie  4 naszych cukierników - dekoratorów.  Wszystko było poprzedzone szczegółowym projektem,  w którego realizację  zaangażowano było kilkanaście osób.  Niestety na scenie zmieściła się tylko jego mała część :) 

Wykonanie tortu na 20 urodziny Radia Bielsko było dla nas  nie tylko wielkim wyróżnieniem, ale także ogromnym wyzwaniem.

Dziękujemy zarówno całemu zespołowi Radia Bielsko jak i słuchaczom Radia Bielsko za okazane zaufanie i liczne słowa uznania. Cieszymy się, że nasza praca i włożony trud został doceniony i tak pozytywnie przyjęty przez wszystkich uczestników imprezy.

Cały zespół Cukierni Czernichów życzy Radiu Bielsko 100 lat działalności. 

Więcej na :

http://www.radiobielsko.pl/news/22156-90Festival-impreza-cykliczna.html

http://www.m.bielsko.biala.pl/reportaze/27494/tlumy-pod-debowcem

 
 
ciasta weselne Bielsko Torty Jaworzno