STRONA CHWILOWO NIEDOSTĘPNA

cukiernie bielsko cukiernia żywiec cukiernia szczyrk torty weselne bielsko torty weselne żywiec
torty dla dzieci bielsko ciasta weselne bielsko torty komunijne bielsko torty bielsko torty żywiec

Torty wielkanocne

 

UWAGA!

W związku z ręcznym wykonaniem, zamówiony tort może nieznacznie różnić się barwą oraz kształtem detali. Przedstawione zdjęcia należy traktować wyłącznie jako orientacyjne wzory, demonstrujące możliwości. Nie ma możliwości wyboru dekoracji tortu z kilku zdjęć. Niektóre elementy dekoracji nie nadają sie do spożycia. Nie wykonujemy w formie 3D smaków tortów: szefa , de lux, ciasteczkowy. Waga tortu zależy od jego smaku, wykończenia i dekoracji, może różnić sie od zamówionej o +/- 30 dkg. Wielkość porcji przyjmuje sie średnio od 10 do 15 dkg na osobę. Tort należy przechowywać w temperaturze od +2 do +6 stopni Celsjusza, należy go spożyć w ciagu 24 godzin od zakupu oraz kroić gorącym nożem.

Warunkiem zrealizowania zamówienia na tort jest WPŁATA KAUCJI na konto bankowe Cukierni Czernichów oraz PRZESŁANIE POTWIERDZENIA przelewu na adres e-mail: wesela@piekarniaczernichow.pl

Wpłata kaucji musi nastąpić MINIMUM 4 DNI robocze PRZED datą realizacji zamówienia (liczy się data wpływu kaucji na konto bankowe).

Wiel1

Wiel1

Wiel2

Wiel2

Wiel3

Wiel3

Wiel4

Wiel4

Wiel5

Wiel5

Wiel6

Wiel6

Wiel7

Wiel7

Wiel8

Wiel8

Wiel9

Wiel9

Wiel10

Wiel10

Wiel11

Wiel11

Wiel12

Wiel12

Wiel13

Wiel13

Wiel14

Wiel14

Wiel15

Wiel15

Wiel16

Pascha Wielkanocna,całe mnóstwo bakalii w delikatnej serowej masie oblanej polewą kajmakową.
 
 

Wiel16

Wiel17

Blat piernikowy nasączony ponczem przesmarowany dżemem śliwkowym przełożony musem czekoladowym na śmietanie z perełkami czekoladowymi, blat piernikowy nasączony ponczem przesmarowany dżemem śliwkowym przełożony kremem na maśle z adwokatem, orzechami, rodzynkami, migdałami i perełkami czekoladowymi. Całość wykończona jasną czekoladą lub kremem z dekoracjami wielkanocnymi.

Wiel17

 
 
ciasta weselne Bielsko Torty Jaworzno